Již za dva měsíce se uskuteční Knižní festival Ostrava

knizni festival small
Druhý ročník knižního festivalu v Ostravě se bude konat 28. a 29. února 2020 na Černé louce. Tváří příštího ročníku se stala herečka Iva Janžurová. Můžete se těšit na řadu vystavovatelů a samozřejmě i na bohatý doprovodný program.

Nebudou chybět tematické besedy a autogramiády, o kterých toho ovšem zatím příliš moc nevíme. Jediným potvrzeným hostem na stránkách festivalu je Alena Mornštajnová, nejoblíbenější česká autorka současnosti.

Na místě bude i řada nakladatelství, knihkupectví a dalších prodávajících. Mezi ty největší se zařadí Albatros Media, Knihcentrum.cz, Mladá fronta, Jota, Host nebo Moba. V zóně malých nakladatelů bude Carcosa, Golden Dog či Akropolis. Rozhodně tedy bude opravdu široký výběr knih i dalších předmětů, které budete moci zakoupit.

Dále můžete navštívit tvůrčí dílny, herní koutky, odpočinkovou „chill out“ zónu s kavárnou nebo sci-fi – fantasy – komiks zónu s doprovodným programem. Pro každého návštěvníka je navíc připraveno malé překvapení.

Takže si to zopákneme. Knižní festival Ostrava, 28. a 29. února 2020 na Černé louce. Ceny vstupného prozatím nebyly zveřejněny. Jako ochutnávku si můžete pustit video z loňského ročníků.

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *