Magická swingers party je Kotletova akční podívaná plná erotiky ve velkém stylu

Magická swingers party
Souborné vydání bestsellerové série Tomáš Kosek od proslulého autora Františka Kotlety může vzhledem ke své velikosti sloužit jako slušné závaží. Nebo si ho prostě přečtěte, protože tahle Magická swingers party za to rozhodně stojí.

Troufnu si říct, že většina zarytých fanoušků tvůrce narozeného v Bruntálu už měla s Tomášem Koskem co do činění. Proč ale nemít všechny jeho příběhy v jednom velkém svazku? Jestliže jste se navíc k němu ještě nedostali, můžete začít s tímto dlouhým čtecím maratonem.

Řada příběhů na mnoha místech

V tomto objemném svazku najdete všechny čtyři díly série – Příliš dlouhá swingers party, Velké problémy v Malém Vietnamu, Poslední tango v Havaně a Temné blues v New Orleans. Všechny mají něco společného (zejména ústředního charismatického hrdinu), ale zároveň se v mnohém liší.

Každá z částí se odehrává v trochu jiném prostředí, u něhož se objevuje specifická magie, pověsti či mýty. Budete cestovat napříč světem z České republiky do Afriky, Kuby, Tokia či New Orleans. Potkáte spousty démonů, prapodivných stvoření, čarodějnic a podobných bytostí. Užijete si spoustu magie, o které se ani Harry Potterovi nesnilo.

Nesmí chybět sexuální magie

A samozřejmě i hodně, hodně sexu. Právě sexuální magie tu totiž hraje prim, takže budete svědky velkých orgií, ale i dejme tomu o něco něžnějších forem erotiky. Všechno dohromady tvoří působivý komplet plný akce i humoru, jak už jsme u tohoto chlápka zvyklí. Větší část textu je potom napsána formou povídek, což může být pro mnohé čtivější. Pouze druhá kniha Velké problémy v Malém Vietnamu tvoří ucelenější příběh od začátku do konce.

Nebudu tady popisovat jednotlivé zápletky. Za prvé jich je vzhledem k povětšinou povídkovějšímu formátu poměrně hodně, za druhé se raději nechte překvapit. Dočkáte se řady zvratů, napínavých chvilek a poznáte doslova každý otvor ústřední postavy.

Sympaťák Kosek, který vraždí lidi

Ten se postupem času určitě trochu vyvíjí. Vlastně napříč tlustým svazkem budete sledovat jeho cestu, která vede až téměř ke smrti, ale nabídne i nová zrození. Jestli je Tomáš Kosek sympaťák nechám spíše na vás. Každému asi nesedne. Je to trochu hazardér, holkař a často někoho zabije. Zároveň ovšem neváhá jít do jakéhokoliv nebezpečí, jen aby zabránil monstrům znečistit tento svět.

Jasně, že někdy je to trochu přehnané v mnoha směrech. Jinak by nás to tolik nebavilo. Určitá forma zvrácenosti, obscénnosti či bizarnosti je prostě na místě. A s ní je spojen i onen specifický Kotletův humor. Nechybí nějaké popkulturní odkazy, narážky na známé osobnosti a možná přijde i kouzelník.

V nejednom příběhu se zaplete Kosek do politiky. Je tu vlastně určitá kritika nejen světových problémů, ale i místní korupce v menším městě. Všechno se ovšem nakonec zvrátí do kolosálních rozměrů.

V dnešní době je tahle série už vlastně určitou klasikou. Její obsah budete nadšeně hltat, i když v případě souborného vydání doporučujeme si obsah dávkovat. Přeci jen se jedná o velkou porci čtiva a i sexu a násilí může být někdy už moc.

Magická swingers party, jak je tento kompletní Koskův spis nazván, bude vaším útěkem od běžných starostí na pěknou řádku hodin. Jestliže jste s autorem ještě neměli tu čest, připravte se na všechno. V jeho světech se totiž může stát takřka cokoliv. A v tomto to platí dvojnásob. Takže nabít pistole, připravit si náčiní a jdeme na to.

 

Knihu Magická swingers party můžete zakoupit na stránkách nakladatelství Epocha.

 

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.