Zasoutěžte si o knihu Srab od Přemysla Krejčíka

Soutěž o knihu Srab
Zasoutěžte si o nejnovější román Přemysla Krejčíka s názvem Srab. Jedná se o poměrně humornou knihu, která se ovšem zabývá i vážnými tématy. Zavede vás do světa horrorcoru, v němž zažijete hudební koncerty, ale i násilí a zvrácenosti.

 

Pro účast v soutěži se musíte stát fanouškem našich facebookých stránek Lukbook a napsat nám na email redakce@lukbook.cz odpověď na soutěžní otázku:

 

Kolik aktuálně stojí kniha na stránkách nakladatelství Host?

 

Odpověď najdete na stránkách nakladatelství zde.

 

Soutěžit můžete až do neděle 20. listopadu. Výherce bude vyhlášen následující den. 

 

Již brzy vám přineseme další zajímavou soutěž o knihy.

 

Anotace knihy:

Román o šikaně a neschopnosti postavit se tyranům

Všechno to byla jen hra a přiznaná póza: zhudebňování hororové tematiky, stylizování se do rolí násilníků a vrahů, nošení děsivých masek na pódiu. Dokud Ripper nevzal do ruky skutečnou zbraň a nezměnil falešné pozérství v realitu. Pod povrchem to totiž už dávno vřelo.

Kdo je Ripper? Mladý kluk, který má holku, budoucnost a dobře fungující kapelu. Jenže má taky despotického bratrance, sebevědomí, které se nedá podlézt, jak je nízké, psychické problémy a obrovský vztek na někoho, kdo kdysi ublížil jeho přítelkyni.

Srab je román o psychické šikaně, o neschopnosti vzdorovat, o nechuti přijmout sám sebe. Na první pohled jde o příběh jedné drsné kapely a jejích zvláštních členů: kromě nevyrovnaného Rippera jsou tu věčně zkouřený a otravný Gram, cholerik Manson a pohodář Jidáš. Ve skutečnosti však próza vypráví o násilí v jeho různých podobách — od toho groteskně přemrštěného až po to únavně všední.

 

Author: redakce

1 thought on “Zasoutěžte si o knihu Srab od Přemysla Krejčíka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.