Christina, vize dobra – Bernadette von Dreien

stažený soubor
Už jste četli o tom, že jsou před námi postpandemická zlatá dvacátá léta? Kdoví, ale napadlo mne nad tím přemýšlet u četby knihy Christina, díl druhý, vize dobra. V tuto chvíli je již na trhu třetí útlé, ale velmi čtivé třetí pokračování s názvem Nakonec všechno dobře dopadne.

A tam se autorka s Christinou věnují pandemii ještě více.

Ale tady, jako by bylo tušeno…

Úspěch je to, co se stane, když následujeme svůj vnitřní hlas, říká se. Jinými slovy: Vnitřní rovnováha a spokojenost jsou výživnou půdou pro úspěch ve vnějším životě. V průběhu let jsem se stále více učila věřit svému vnitřnímu hlasu a svoji energii věnovat pouze činnostem, které považuji za správné. Tímto způsobem se mi podařilo v mnoha oblastech života neustále rozšiřovat své osobní hranice.

To je citace z knihy Christina, vize dobra. A asi nejlépe shrnuje to, co nám má kniha (a všechny knihy ze série Christina, předat). Christina nám předává poselství nejen pro jednotlivce a pro naše vlastní životy, ale v celé své vizi dobra vidí také proměnu společnosti, která nastane ve chvíli, kdy budeme všichni následovat svůj vnitřní hlas.

Akční kniha pro akční chvíle

Zatímco první kniha o Christině byla hodně o jejím dětství, rodinném životě, o nelehkém údělu její matky a tom, jak zrála v mladou dívku, která tu stále má své dvojče, zrozené ze světla. Ten zvláštní příběh vnikl do srdce především maminek už jen tím dětským a mateřským příběhem, ale už i tím, že Christina není obyčejné dítě, ale disponuje zvláštní silou a vizionářstvím.

Už v prvním díle nám hodně předala ohledně života v lásce.

Ale tady je informací víc praktických, dostáváme více přízemních rad, uzemňujících, ozdravujících a zároveň podporujících zdravé myšlení. Uvažování. Měla jsem pocit, že v tomto díle se pouštíme do dobrodružství, které není už jen pro poslouchání a čtení, ale že všemu pomůžeme už jen tím, když si půjdeme zaběhat, vyplaví se nám šťastné hormony a my se pak odpoledne rozhodneme o své nové práci šťastně a jinak a smysluplně. Možná úplně jinak než bychom to udělali bez toho běhání, bez naladění na sebe samé.

Co si tedy odneseme, milí čtenáři?

  • Naději, že spojováním dobrých lidí vznikají dobré věci.
  • Radu zkoumat kriticky systém kolem nás, ale nevinit ho (to je zbytečná ztráta energie), ale hledat alternativy v tom, v čem žijeme.
  • Starejme se o zdraví, meditujme, dbejme na svoje potřeby i na potřeby druhých.
  • Velmi se tu povídá také o právech zvířat, takový nadhled rozhodně potřebujeme
  • Kvantový skok lidstva máme ve svých rukou
  • Jak málo si uvědomujeme a jak moc jsme schopni lepšího života

Čím víc budeme naladěni na svoji dobrou stránku, tím lepší bude náš život i život kolem nás. A základem je mít odvahu nechat vše staré a odvážně se vrhnout do nového, pak nás život začne překvapovat novým.

Je to kniha vhodná pro každého, kdo se rád těmito tématy zabývá, ale také pro toho, kdo potřebuje svůj život udělat flexibilnější, aby mohl skloubit všechny své, životní i duchovní potřeby.

A hlavně, kdo má rád Christinu, přijde na své. Pokračujeme v jejím dětství a mládí a pronikáme stále hloubji do jejího poselství pro lidstvo.

Bernadette von Dreien, občanským jménem Meier, se narodila a žije ve švýcarském Toggenburgu. Je bývalou vrcholovou reprezentantkou v lehké atletice. V současnosti působí jako přírodní léčitelka. Je vystudovanou lékařskou asistentkou a v letech 2013 – 2017 studovala přírodní léčitelství se zaměřením na tradiční evropské přírodní léčitelství. V současné době žije se svou dcerou Christinou a synem Mariem v obci Dreien ve švýcarském kantonu Sankt Gallen.

Vydalo nakladatelství Anch Books, 2020, www.anch-books.eu

 

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *