Setkání autorů Velkého knižního čtvrtka proběhne online

Kolaz knihy jaro 2020
Velký knižní čtvrtek se koná již 19. března. Vzhledem ke koronavirové situaci a nařízení vlády tentokrát proběhne setkání s autory online.

Tvůrci se tedy rozhodli pro velice zajímavou formu, prostřednictvím které proběhne seznámení s některými zúčastněnými autory. A že jich bude nemálo. Povídat o nových titulech budou Bianca Bellová, Irena Dousková, Petr Stančík, Ondřej Hübl, Ondřej Štindl, Martin Řezníček, Radek Kedroň, Pavla Jonssonová, Petr a Petra Třešňákovi a překladatel Joseph F. Vedlich.

Celým večerem, který budete moci sledovat na Facebooku Velkého knižního čtvrtka od 17 hodin, vás provede moderátor Petr Vizina.

Určitě se můžete těšit třeba na povídkovou sbírku Krvavý bronx, která je společným dílem nakladatelství Host a Druhé město. Najdete v ní autory jako je Alena Mornštajnová, Kateřina Tučková, Michal Sýkora, Bianca Bellová, Martin Reinar a mnohé další.

Uniknout vaší pozornosti by ovšem neměli ani další knihy Melmoth Sarah Perryové, Až se ti zatočí hlava Ondřeje Štindla, Na smrt Josefa Kariky nebo Zvuky probouzení Petra a Petry Třešňákových.

Více informací naleznete na stránkách Velkého knižního čtvrtka.

https://www.velkyctvrtek.cz/

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.