Manželská dvojice Lars Kepler se podepisovala v Praze

Lars Kepler
Autorská dvojice Lars Kepler navštívila Prahu, rozdala stovky podpisů a vydala se na další cestu, tentokrát do Bratislavy.

Navštívili jsme jejich druhou besedu a autogramiádu, která se uskutečnila v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí. V úterý 9. dubna na manžele Ahndorilovi pět čekala dlouhá fronta fanoušků, kteří si přišli pro podpis. Vzhledem ke značně omezenému času byla beseda opravdu krátká a autoři na ní odpověděli pouze na pár dotazů týkající se jejich práce.

Potom už se vrhli na podepisování, které jim muselo trvat pěkně dlouho. Fronta se totiž táhla z prvního patra do přízemí a potom až ven na Václavské náměstí. I díky tomu museli být při autogramiádě trochu drsnější podmínky a čtenáři se tak nedočkali společných fotek nebo soukromých věnování.

Dvojice Lars Kepler patří mezi nejúspěšnější autory severské krimi. Manželská dvojice ze Švédska má na svém kontě již sedm knih s vyšetřovatelem Joonou Linnem, které se po celém světě prodávají v řádech miliónů kusů. Jen v České republice se prodalo už více než čtvrt miliónu jejich knih. Mají tři dcery, které při evropském turné spisovatelů hlídá jejich babička.

Podívejte se na videoukázku z besedy:

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *