Kotleta spojil síly se Sněgoňovu a chystají pěkně dlouhou sérii

Legie
Každá novinka od bruntálského řezníka Františka Kotlety přichází na knižní trh za velkého nadšení všech jeho fanoušků. V případě Legie mohou být očekávání ještě větší, protože se bude jednat o opravdu zajímavý projekt.

Oblíbený autor v něm totiž spojil síly s další zástupkyní nakladatelství Epocha Kristýnou Sněgoňovou a společně pro vás budou připravovat knižní sérii Legie. Bude se jednat o temnou, akční, ale i zábavnou space operu. Minimálně u prvních dvou dílů se spisovatelé vystřídali v psaní. Zatímco ten první, který vychází již v říjnu a nese podtitul Operace Thümmel, napsal právě František Kotleta, pokračování Amanda si zase vzala na svá bedra Kristýna Sněgoňová. Dohromady by mělo být naplánováno rovných 12 dílů, což už je hodně slušná zásoba čtení.

Anotace Operace Thümmel:

Vesmír je kruté místo. Právo na život má pouze ten, kdo si jej uhájí v boji. Taková jsou pravidla tam venku. Lidé to zjistili v den, kdy na jejich planetu zaútočila invazní flotila neznámé civilizace. Krátká, ale tvrdá válka srazila lidstvo na kolena a udělala z něj otroky mimozemských dobyvatelů. Otroky, kteří si zaslouží život, jenom pokud budou svým majitelům věrní a užiteční. Ale dokud stojí poslední voják odporu, je tady vždycky naděje. Minimálně na pořádnou pomstu. A možná i něco víc.

Anotace Amanda:

Vesmír je kruté místo. Právo na život má pouze ten, kdo si jej uhájí v boji. To ví i posádka lodi Kraksna. Lidstvo je zotročeno mocnou mimozemskou rasou a oni za pomoci technologie civilizace, která stála na počátku vesmíru, hledají cestu, jak osvobodit modrou planetu. Nebo alespoň nakopat těm modrým parchantům zadek.

Život je ale otázkou priorit. Na planetě Namathé se údajně nachází lidská žena a jak říká Gerasim, co by neudělal pro pořádný pr.., eh tedy prostě musí osvobodit člověka a obnovit lidskou rasu, samé vznešené cíle. Jenže když přitom pracujete pro mimozemského mafiána, co vypadá jako slepice, mají věci tendenci se poněkud komplikovat.

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *