Barbora Hrzánová pokřtí román Lvářka Terezy Janišové

Lvářka pozvánka
Nakladatelství LIREGO a knihkupectví Academia budou 15. ledna svědky jednoho z prvních letošních literárních křtů. O ten se postará spisovatelka Tereza Janišová se svou knihou Lvářka. Kmotrou se navíc stane Barbora Hrzánová.

Terezu Janišovou můžete znát jako tvůrkyni fantasy trilogie Erilian, ovšem tentokrát se rozhodla zvolit trochu jiný svět. Její nejnovější kniha Lvářka se částečně odehrává v současnosti a částečně v rudolfinské Praze.

Více o samotné knize vám řekne anotace:

Román z prostředí současné a rudolfínské doby, ve kterém se setkáváme s architektem Josefem a bylinkářkou Vavřínkou. Oba žijí ve stověžatém městě, každý v jiném století, přesto se jedné noci potkají na pražském vrchu Petříně. Při správné konstelaci dá se totiž skrz oheň cestovat labyrintem času… V příběhu Josefa a Vavřínky se setkáme se střípky tajemných pražských legend i některými známými postavami našich dějin, které jsou však představeny v o něco méně známém světle.

Křest knihy se uskuteční 15. ledna 2020 v kavárně knihkupectví Academia (Václavské náměstí 34, Praha 1). Vedle autorky a knihy se můžete těšit i na renesanční hudební soubor Fragium 16. Začátek akce je naplánován na 17. hodin.

Facebookovou událost najdete zde

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *