Slevy Knihy Dobrovský – pondělí 8. února

detail 1612774566
Výběr slev z pondělních akcí Knihy Dobrovský je tentokrát opravdu velký a vybere si téměř každý. Kupte si nějaký bestceler, hravý balíček pro děti nebo Porodní sestru z Osvětimi za super cenu.

Bestcelery se vrací v akce 1+1 zdarma. Najdete tu třeba Stranger Things: Temnota na okraji města, erotickou Rudou galerii, knihy oblíbeného Marca Elsberga nebo Pauliny Świst. Zakupte dva tituly a zaplaťte jen jeden.

Velice zajímavý je i hravý balíček pro děti. Tentokrát se jedná dokonce o akci 1+2 zdarma, tzn. koupíte si 3 knihy a zaplatíte jen jednu. Třeba Holubí letku, krásně ilustrované tituly o Leonardu da Vincim nebo Stephenu Hawkingovi a nechybí ani Hravý atlas.

Abychom pokračovali ve vzestupné tendenci, máme tu další Knížkodej s akcí 1 + m zdarma. Zaplatíte tedy jen 1 knihu, ale odnést si můžete 4. Jedná se o mix žánrů a jsou v něm autoři jako Tom Harper, Sophie Kinsella, Clive Cussler, Bernard Cornwell nebo Ella Woodward – Mills a její Lahodně s Ellou.

Se čtyřicetiprocentní slevou potom můžete zakoupit i řadu young adult pecek od Sarah J. Maas, Leigh Bardugo, Jaye Kristoffa, Holly Black a mnoha dalších hvězd tohoto žánru.

A třešnička na dortu na závěr. Minout by vás určitě neměla Porodní sestra z Osvětimi, bestseller mezi knihami o holocaustu. Její tištěnou i e-bookovou verzi nyní koupíte jen za 199 korun.

Všechny zmíněné akce platí do 17. února nebo vyprodání zásob.  

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *