Slevy Knihy Dobrovský – 8. března 2021

historie
Ani lockdown nezastavil skřítky sleváky, kteří pravidelně létají po e-shopu Knihy Dobrovský a snižují ceny u mnoha titulů. Tentokrát pro vás připravili něco z historie, young adult, Roxan Hill nebo křížovky.

Začneme romány pro milovníky historie. V této akci najdete několik desítek titulů jmenovaného žánru jen za 99 kaček. A jedná se třeba o skvělou sérii Medicejští od Mattea Strukula nebo třeba Knihu ke spálení od Bruce Holsingera.

Balíček young adult 1+2 nabízí tři knihy za cenu jedné. Jedná se o Jizvy jako křídla Erina Stewarta, Netěhotnou Teda Caplana a Jennifer Hendricks a Jak se spřátelit s temnotou Kathleen Glasgow. Celý balíček stojí jen 389 korun, což je cena té nejdražší.

Roxann Hill je talentovanou autorkou oddychových detektivek s charismatickými vyšetřovateli a svižným dějem. Její knihy Ráj mrtvých dětí, Slzy mrtvé jeptišky a Duše mrtvých nemluví teď můžete koupit jen za 99Kč/ks.

A na závěr tu jsou Retro křížovky, u nichž se nasmějete a zavzpomínáte na osobnosti české kultury v letech 1918 až 1989. Vypadají opravdu skvěle, a právě teď je seženete jen za 69 korun.

Akce na historii a young adult platí do 24. března, Roxan Hill a Retro křížovky jen do 17. března.

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *