Slevy Knihy Dobrovský 2. února 2021

Deník malého poseroutky
Tentokrát s menším zpožděním pro vás opět máme zajímavé slevy z Knihy Dobrovský. Můžete v nich sehnat třeba Deníky malého poseroutky, sci-fi nebo literární klasiky.

Začneme rovnou u Deníků malého poseroutky. Všechny knihy i audioknihy tohoto malého rošťáka můžete zakoupit s krásnou 40 % slevou. Většina z nich se tak vešla do 150 korun.

Stejnou slevu dostala i sci-fi nálož, v níž najdete třeba Nyxii za 239 Kč, Diabolik za 179 kč, Spát v moři hvězd od Paoliniho za 269 kč nebo Tisíc kousků tebe za 179 korun.

Poznat můžete i literární klasiku. Nejznámější české i zahraniční díla nyní zakoupíte v akci 1+1 zdarma. Určitě si nenechte utéct autory jako jsou Božena Němcová, Karel Čapek, Arthur Conan Doyle, Charles Dickens nebo Alois Jirásek. Kupte dva kusy, zaplatíte jeden.

Knihkupectví samozřejmě nezapomíná ani na milovníky e-knih. Nyní můžete zakoupit 99 e-knih jen za 99 Kč za kus. A rozhodně se nejedná o žádné braky. Je tu třeba Sběratel trofejí od Sarah Flint, Prohřešek Brandi Reeds nebo Ztracené elfeíny od Terryho Brookse.

Všechny akce platí až do 10. února nebo vyprodání zásob.

Ke každému online nákupu s doručením na adresu či do Zásilkovny nad 999 Kč navíc dostane knížku zdarma. Momentálně je to Osudné rozhodnutí od Jilliane Hofmann. Platí do 28. února nebo vyprodání zásob.

Až do 5. února 2021 navíc stojí poštovné jen 29 Kč. Od 899 korun je poštovné zdarma.

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *