Slevy Knihy Dobrovská 23. listopadu 2020

detail 1606122529
Další pondělní akce Knihy Dobrovský přinesly nové super slevy. Tentokrát pro všechny cestovatele, knihomoly, ale i dětské milovníky hovínek.

Ano, dvě oblíbené knížky o exkrementech se dostaly do slevy. Titul Pravda o hovínku můžete koupit za 199 korun a Neuvěřitelná fakta o hovínku dokonce za 99 Kč. Opravdu se jedná o dětské, a navíc velice zábavné knížky.

Příběh rockové divy Daisy Jones a úžasné kapely The Six, který rozhodně rozvířil vlny knižního trhu se dostává do skvělé akce. Tištěnou knihu i e-knihu totiž momentálně koupíte jen za 99 korun. Jestliže tedy máte rádi hudební scénu a chybí vám živé koncerty, přeneste se do nich alespoň prostřednictvím tohoto hitu.

Jestli si chcete naplánovat své budoucí cesty po Itálii (samozřejmě až po koronavirové krizi), neměli byste si nechat ujít ani publikaci Italské kulturní dědictví UNESCO. Jedná se o nádherné dílo, které vás přenese do voňavých středomořských dálek. Nyní jen za 349 Kč.

A nakonec tu máme ještě pro všechny opravdové knihomoly Deník Knižního závisláka. Můžete si do něj zapisovat vše o přečtených knihách, oblíbené citáty nebo třeba seznam knih, které jste si půjčily. Momentálně stojí tento Deník jen 149 Kč.

Všechny zmíněné akce platí do 2. prosince nebo vyprodání zásob.

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *