Knihy Dobrovský zlevňují dětské knihy a Dianu Gabaldon koupíte v akce 1+1 zdarma

Diana 2
Je tu nový týden a s ním i řada dalších slev v Knihy Dobrovský. Tentokrát si přijdou na své děti, fanoušci Diany Gabaldon a navíc vám knihy 11. i 12. února přivezou zdarma.

Drobek

Všechny knihy z edice Drobek Našeho nakladatelství z rodiny Dobrovský koupíte až do 19. února se 40% slevou. Najdete mezi nimi i Ledové království, sérii Zpátky v čase a řadu dalších publikací o zvířatech i osobnostech. Všechny zlevněné tituly najdete zde.

Diana

Oblíbená spisovatelka a vypravěčka Diana Gabaldon, autorka bestsellerové série Cizinka, má po celém světě tisíce fanoušků. Samozřejmě včetně České republiky. Právě pro ně nabízí knihkupectví Knihy Dobrovský speciální akci. Při koupi dvou jejích knih zaplatíte jen tu dražší a tu druhou budete mít zdarma. Akce se vztahuje na celou sérii Cizinka i Lord John a knihu „Dávám ti své tělo…“ – Jak píšu milostné scény, platí pouze na prodejnách a netýká se e-shopových objednávek.

detail.1119189516.1581282307

Jako dárek k valentýnu potom knihkupectví nabízí dopravu zdarma na každý nákup na KnihyDobrovsky.cz nad 300 Kč. Poštovné zdarma platí pro všechny objednávky i typy dopravy – od 10. do 12. února.

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *