Knihy Dobrovský a jejich velký slevový týden

thrillery úvodní
Pondělí 14. října si Knihy Dobrovský zvolily jako den začátku velkých slev. Právě dnes totiž startuje několik akcí, které by vám neměly uniknout.

 

doprava zdarma

V první řadě můžete využít dopravy zdarma při nákupu v minimální hodnotě 300 Kč. Té můžete využít až do 17. října.

Ona dnes

Až do 20 října potom platí kupónová sleva v rámci tradičních Nákupů Ona Dnes. Můžete při nich na knihách ušetřit až 22 %, po předložení slevové knížky je to 20 % a další 2 % za platbu kartami Mastercard a AirBank. Slevovou knížku najdete 14.10. v magazínu OnaDnes, 17.10. v magazínu DNES+TV, 26.9. v časopise Cosmopolitan, 16.10. v časopise Žena a život a v aplikaci My Air od Air Bank.

Thrillery

Další slevy budou pro milovníky thrillerů a detektivek. Do 23. října platí sleva na vybrané tituly, přičemž některé začínají již na 99 korunách. Najdete mezi nimi třeba knihy Marca Elsberga za 199Kč, novinku Bird Box za 249 Kč nebo titul Izolovaný od Sebastiana Fitzka za 49 Kč. Výběr je opravdu veliký. Kompletní seznam zlevněných titulů najdete zde.

dětská

V neposlední řadě můžete potěšit i děti a dospívající. Právě pro ně jsou až do 23. října určeny knihy až s 85% slevou. Vedle dětských leporel s názvy Co má štěně nejradši nebo Džungle jsou to i tituly pro starší čtenáře.  Zmiňme třeba nedávnou novinku Jane Doe: Kolébka všech světů za 199 Kč, Kůže plná stínů za 99Kč nebo Lískový les za 99 Kč. Kompletní seznam zlevněných titulů najdete zde.

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *