Knižní projekty – Krotitelé draků na Startovači

Krotitelé draků
Dnešní knižní projekty budou vlastně spíše filmovými. Podíváme se na jeden projekt na Startovači, který vychází z legendární hry Dračí doupě. Seznamte se s Krotitely draků.

Dračí doupě alias Dračák je hra, ve které je jeden vypravěč a několik hráčů, kteří se snaží splnit úkol v určitém světě. Žánrově se jedná o fantasy a jako pomocník může sloužit několik knih či bestiář. Zkušenější se potom obejdou bez nich. Jedná se o stolní RPG hru.

Přenést tuto zábavu před kamery a natočit z toho seriál rozhodně není špatný nápad. A navíc se ho účastní i známé tváře z televize či divadla. Autorem projektu je Ladislav Karpianus, který je zároveň i vypravěč nebo jak se říká Pán jeskyně. Můžete se těšit na velkou porci improvizace, zábavy a dobrodružství.

Už byl dokonce natočen i první díl, ale tvůrci a účastníci nyní potřebují k završení celého seriálu finanční pomoc. A nevzali si zrovna lehký cíl. Žádají totiž půl milionu.

Jeden z účastníků Mikhailo k tomu říká:

První díly, které za tyhle peníze natočíme, jsou jen začátek celé kampaně z Končiny. Pokud se nám podaří je natočit, budeme mít dost kvalitního materiálu abychom se uchytili v některé televizi, internetové nebo klasické. Zároveň producentům budeme moci ukázat, že za sebou máme silnou fanouškovskou základnu, která nám pomohla celý projekt nakopnout! A to se vždycky počítá!

Mezi odměnami za příspěvek najdete speciální dobrodružství pro vaši hru, poděkování v titulcích, slevové kupony do fantasyobchod.cz nebo se můžete zúčastnit natáčení a pokecat s herci.

Více prodrobností najdete na stránkách projektu

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *