Knižní projekty 10. díl – e-shop Radši knihu

radši knihu
V dnešních Knižních projektech vám představíme jeden obchůdek pro knihomoly, který má na svědomí Míša Faktorová z Radši knihu. E-shop najdete na stejnojmenné webovce.

Radši knihu shop nabízí rozmanité dárky pro všechny nadšené čtenáře knih. Najdete tu krásné plecháčky na ranní či odpolední čaj. Deníky, do kterých si můžete zapisovat své poznatky. Obaly na knihy, aby se vám ty originální papírové někde na cestách neponičily. Pěkné razítka. A do budoucna třeba vymyslí autorka ještě další podobné knihověci.

pb063472

Ještě zbývá povědět něco o samotné tvůrkyni tohoto projektu. Míšu můžete znát z youtube kanálu Radši knihu. Mezi její nejpopulárnější pořady jednoznačně patřil radši host, ve kterém představovala zajímavé osobnosti z knižního světa. V současné době se věnuje zejména spolupráci s Albatros Media. Vytváří zejména velice oblíbená videa na kanálu Humbook, který je určen převážně mladším čtenářům. Jedním z nich je třeba Míšo, co budeme číst, kde představuje knižní novinky následujícího měsíce.

E-shop najdete na stránkách www.radsiknihu.cz

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *