Knižní bestseller Ví o tobě se dočká vlastního seriálu

maxresdefault 2
Další knižní bestseller se dočká seriálové zpracování. Thriller Ví o tobě napsala Sarah Pinborough a v českém překladu vyšel u nakladatelství Metafora.

Produkčně se bude na seriálu podílet tým, který má na svědomí úspěšný The Crown. Scénář šestidílné série zpracuje například Steve Lightfoot (The Punisher) a Angela La Manna (Hannibal). Na jeho přípravě pracuje Netflix, který má na svém kontě řadu dalších vynikajících projektů. Knižní předloha se stala v roce 2017 celosvětovou senzací a následně i bestsellerem.

Anotace knihy:

LOUISE opustil manžel kvůli jiné, a tak se jediným mužem v jejím životě stal její syn. Proto Louise pracuje na poloviční úvazek, aby je uživila a zároveň mohli být spolu. Všechno se však změní, když se objeví

DAVID, mladý, úspěšný a natolik okouzlující, že Louise nemůže uvěřit, že by o ni muž jako on nejenže mohl zavadit pohledem, ale že ho dokonce snad i přitahuje. To se ovšem dost zkomplikuje v okamžiku, kdy potká jeho ženu

ADELE, překrásnou, elegantní a roztomilou bytost, z níž se rychle stane Louisina nová přítelkyně. Oba aktéři dokonalého páru Louise naprosto uchvátí a každý z nich ji po svém vtahuje do spletité sítě jejich manželství, v němž má Louise zatím netušenou zásadní roli.

A najednou, ve chvíli, kdy je oba trochu víc poznává, zahlédne trhliny. Je David opravdu tím mužem, za něhož ho měla? A je Adele opravdu tak křehká a zranitelná, jak působí? Jaká strašlivá tajemství oba skrývají a jak daleko zajdou, aby je uchránili?

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.