V říjnu se uskuteční jubilejní 30. ročník Podzimního knižního veletrhu

books 5053733 1280
Již 30. ročník Podzimního knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě se uskuteční 23. a 24. října. Můžete se těšit na řadu zajímavých českých autorů, kteří představí své novinky. Samozřejmě pouze v případě, že se výrazně nezhorší epidemiologická situace okolo Covidu 19.

Veletrh bude mít otevřeno v pátek 23. října od 10 do 19 hodin a v sobotu 24. října od 9 do 17 hodin, vstupenky za 60 Kč. bude možné koupit na místě – v Kulturním domě Ostrov, Na Ostrově 28, Havlíčkův Brod.

Mottem celého festivalu je Země skrytých úsměvů. Stejně se jmenuje i kniha povídek vycházející v nakladatelství Hejkal, která obsahuje 30 + 3 povídky autorů, spjatých s veletrhem. Na festivalu bude hned několikrát slavnostně pokřtěna a představena za účasti většiny spisovatelů Petra Dvořáková, Petr Bobek, Viktorie Hanišová, Miloš Urban, Martin Reiner, Michal Viewegh, Josef Mlejnek, Ivan Kraus, Miloš Doležal, Irena Obermannová, Jiří Padevět, Lidmila Kábrtová, Eva Tvrdá, Arnošt Vašíček, Jiří Grygar, Aleš Palán, Michal Šanda, Dora Čechova, Michal Vrba, Ivana Pecháčková a další.

Vedle toho se můžete těšit i na Arnošta Vašíčka, Martina Hilského, generála Petra Pavla, Petra a Petru Třešňákovi nebo Michaela Viewegha.

Kompletní program najdete na stránkách festivalu:

Doprovodný program

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.