Antologii Ve stínu magie pokřtí František Kotleta a celá řada dalších autorů

KŘEST ANTOLOGIE
Poslední díl fantastických antologií, tentokrát s názvem Ve stínů magie, bude pokřtěn 8. listopadu v pražském knihkupectví Luxor od 16:30. Zúčastní se i celá řada autorů, kteří přispěli svými povídkami.

Nakladatelství Epocha patří ve fantastice k hlavním hráčům na českém knižním trhu. Ještě aby ne, když ve své stáji mají opěvovaného Františka Kotletu. Právě tento spisovatel je jedním z editorů antologií, které soustřeďují zajímavé spisovatele a nebojí se při tom sáhnout i mimo žánr.

Ve stínu magie je již třetím pokračovatelem po Ve stínu říše a Ve stínu apokalypsy. Tentokrát do ní přispěli Theo Addair, Roman Bureš, Oskar Fuchs, František Kotleta, Jan Kotouč, Vilém Koubek, Míla Linc, Lucie Lukačovičová, Petra Lukačovičová, Michaela Merglová, Petra Neomillnerová, Julie Nováková, Mark E. Pocha, Kristýna Sněgoňová, Petr Stančík, Zuzana Strachotová, David Šenk a Dalibor Vácha. Pěkná sestavička, co říkáte?

Velká část z nich se zúčastní i samotného křtu, který bude zřejmě hodně veselý. Samozřejmě se dostaví sám František Kotleta, Kristýna Sněgoňová, Theo Addair, Roman Bureš nebo Oskar Fuchs. Tak koukejte přijít a naposled oslavit tuhle parádní řadu antologií.

Facebooková událost

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.