Vychází kniha Sandry Rokosové Přišel jsi, když venku pršelo

surface 455124 640
V nakladatelství Naše vojsko právě vyšla kniha české autorky Sandry Rokosové s názvem Přišel jsi, když venku pršelo. Kniha popisuje životní období mladé ženy vdávající se z lásky, která se však brzy změní v hořkost.
Anotace knihy:

Alice si bere svého přítele Richarda Skálu, když zjistí, že je těhotná. U jejích rodičů bydlet nemohou, protože vinou bratra o všechno přišli, a tak začnou bydlet ve vile Richardovy matky v malém městě Javorov. Jejich společné soužití začíná mít počáteční trhliny, a když o Vánocích Richard nečekaně oznámí, že odjíždí do Afghánistánu na vojenskou misi, dostane trhlinu největší.

Alice zůstává s malým synem v domě své tchyně, která jí situaci vůbec neulehčuje, a snaží se najít východisko ze zdánlivě neřešitelných nesnází. Aniž by to chtěla nebo plánovala, seznámí se se svou osudovou láskou, Pavlem. Nemají to však snadné, oba mají jiné partnery a smysl pro morální povinnost. Jejich láska je však silná a opojná, ale stejně tak bolestná a spalující. Zpočátku se snaží tomu velkému citu bránit, ale zjišťují, že jeden bez druhého nechtějí být.

Navíc se blíží čas, kdy se vrátí Richard z Afghánistánu. Bude to ale úplně jiný Richard, než kterého Alice znala….

Rok vydání:       2021

Žánr:     Romány

Jazyk:    Česky

Vazba, počet stran:        Kniha vázaná s přebalem, 336 stran

Rozměry:            145 x 205 mm

Nakladatel:        Naše vojsko

 

Více informací o autorce můžete najít zde.

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *