Už za měsíc vyjde další detektivka od Roberta Galbraitha alias J. K. Rowling

texture 1504364 1280
Hned na začátku září se dočkáme již čtvrtého případu Cormorana Strika a Robin Ellacottové s názvem Smrtící bílá. Robert Galbraith alias J. K. Rowlingová přichází s další detektivní peckou, který bude určitě vysoko v žebříčcích prodejnosti. Kniha vychází u nakladatelství Kniha Zlín, které je součástí Albatros Media.

Navazuje tím na přechozí tři díly s názvy Volání kukačky, Hedvábník a Ve službách zla. Po vyzrazení totožnosti Roberta Galbraitha se strhla obrovská mediální lavina a knihy se samozřejmě začali daleko lépe prodávat. I přesto si troufáme říct, že nehledě na jméno, se jedná především o velice kvalitní detektivky. Kniha vychází 9. září.

Anotace:

„Viděl jsem, jak zabili dítě.“ S těmito slovy jednoho dne navštíví utrápený mladý muž soukromého detektiva Cormorana Strika a prosí ho o vyšetření zločinu, jehož byl údajně svědkem v dětství. Třebaže je mladík zjevně nevyrovnaný, jeho příběh zní věrohodně. Než ho ale detektiv stihne vyslechnout, muž v panice uteče. Strike a jeho společnice Robin se pustí do složitého vyšetřování, které je zavede do zákulisí britského parlamentu i do světa temných rodinných tajemství.

Odkaz na předprodej knihy

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *