Slevy Knihy Dobrovský – 18.5. 2020

Knihomagie 2
S pondělím přišly i nové akce v Knihy Dobrovský. Tentokrát se těšte na detektivky a thrillery, něco pro cestovatele, knihomagii a dětské knižní království.

Detektivky

Detektivky a thrillery patří k nejoblíbenějším žánrům nejen v Česku, proto se nemůžeme ani divit, že se často dostávají i do slev na Knihy Dobrovský. Tentokrát si můžete koupit některého zástupce těchto útvarů v akce 1 + 1 zdarma. Koupíte si tedy dvě a tu levnější nemusíte platit. V nabídce jsou takoví autoři jako Shari Lapena, Liane Moriarty, Taylor Adams, Lisa Gardnerová, Louise Penny nebo John Grisham.

Cestovatel

V balíčku pro cestovatele najdete pouze tři knihy, ale jednu z toho dostanete zdarma. Tituly se v rámci série 100 pokladů naší planety věnují nejkrásnějším městům, hradům a zámkům či divům světa. Jedná se o nádherná díla, při koupi všech tří ušetříte více než čtyři stovky.

Dětské království

Velice prodávaná je samozřejmě i dětská literatura, protože každý chce, aby jeho ratolest aspoň trochu četla. V akci Dětské knižní království najdete celou řadu titulů včetně 7 příšerných, Zrzky zvědavé, dětské gamebooky nebo Jo, Zefka a Žoko. Když si z vybraného výběru koupíte 3 knihy, dostanete hned dvě zadarmo.

Knihomagie

A na závěr je tu Knihomagie. Stačí zaplatit jen jednu knihu a další tři máte zadarmo. A to už je hodně zajímavá nabídka. Navíc tu najdete pecky jako Vikingové, Dívku o půlnoci, Trajekt, Ukradenou známku, Édith Piaf a mnhoo další. No tak to už je hodně zajímavá akce. No nic, tak já jdu zase utrácet.

První tři slevové akce platí až do 27. května. Poslední Knihomagie končí už 18. května.

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *