Přijďte na uvedení Krvavého Bronxu nebo Až se ti zatočí hlava Ondřeje Štindla

books 1655783 1280
Konečně se nám to rozjíždí a začínají se objevovat první knižní akce. Tentokrát tu pro vás máme dva tipy – Uvedení knihy Krvavý Bronx a představení titulu Až se ti zatočí hlava od DJ Ondřeje Štindla.

Nakladatelství Host a Nakladatelství Druhé Město vás za laskavé podpory TIC Brno srdečně zvou na uvedení knihy Krvavý Bronx.

Akce proběhne v pátek 29. května v bývalé káznici v ulici Bratislavská v Brně. Pokud máte volné odpoledne, přidejte se k nám už v 17.00 na komentovanou procházku po Cejlu, která skončí přímo v areálu bývalé káznice. Samotný křest pak začne v 19.00.

PROGRAM

17.00 Komentovaná procházka po Cejlu a prohlídka bývalé káznice s Michalem Konečným

Sejdeme se přímo před bývalou káznicí na adrese Bratislavská 68.

19.00 Oficiální zahájení

Bolek Polívka přečte úvodní povídku a pak s primátorkou města Brna JUDr. Markétou Vaňkovou knihu pokřtí.

20.00 Autorská čtení na dvou scénách

Účast přislíbili Irena Dousková, Petra Dvořáková, Ondřej Hübl, Václav Kahuda, Michal Konečný, Jan Němec, Ludvík Němec, Petr Stančík, Michal Sýkora, Kateřina Tučková a výtvarník Jakub Tomáš.

Moderuje Martin Reiner.

Na místě bude možné pořídit knihy za výhodnou cenu a také vynikající občerstvení z Matyho chálka. Možnost platby kartou bude omezená, proto doporučujeme vzít si dostatek hotovosti. 💰

Dle definovaných doporučených podmínek MZČR bude kapacita omezena a bude nutné udržovat rozestupy nejméně 2 m. U vchodu bude také umístěna dezinfekce.

Svůj nejnovější román Až se ti zatočí hlava uvede a ukázky z něj přečte spisovatel, scenárista, hudební a filmový kritik a DJ Ondřej Štindl. Besedu s autorem bude moderovat nakladatelský redaktor a překladatel Petr Onufer.

Román na pomezí satiry, hororu, psychodramatu i road movie. Je možné v něm vidět surovou a stísňující karikaturu nynější české rozdělené společnosti. A také obraz existenciální krize, strachu z nicoty a touhy uniknout.

Účast na večeru je podmíněna registrací: https://bit.ly/36kPJWN

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *