Pražský CrossClub přivítá 13. listopadu již 6. ročník festivalu HorrorCon

Horrorcon událost
Jestliže se rádi bojíte při čtení knih, rozhodně by vám neměl utéct již 6. ročník festivalu Horrorcon. Uskuteční se 13. listopadu v pražském CrossClubu a potkáte na něm celou řadu domácích autorů. Dočkáte se i několika křtů a celkově si užijete velkou spoustu temné zábavy.

Jedním z hlavních bodů programu bude křest jedinečné antologie České temno. Jedná se o dosud nejobsáhlejší knihu z edice HorrorCon. Už podruhé vychází ve spolupráci s nakladatelstvím Golden Dog. Přispělo do ní 17 spisovatelů (mj. Pavel Renčín, Petr Boček, Honza Vojtíšek, Otomar Dvořák, Kristina Haidingerová, Miroslav Pech nebo Svatopluk Doseděl). Předmluvu napsal Martin Jiroušek a za výtvarným zpracováním stojí vynikající ilustrátor Jiří Dvorský.

Vedle se dočkáte i křtu horrového románu s bizzaro příchutí od Petra Bočka, Veroniku Fiedlerovou a Ludmilu Svozilovou nebo velice populárního autora nejen horrorových textů Otomara Dvořáka. Vedle toho se vám představí i nové nakladatelství Medusa, za kterým stojí překladatel Roman Tilcer. Ten pro Host převádí do češtiny N. K. Jemisinovou, pro Laser Joea Abercrombieho či Kevina Hearnea, pod nakladatelstvím Perseus se zhostil několika románů Davida Gemmella. Nebudou chybět ani stánky nakladatelství Golden Dog či Carcosa.

Vedle toho vás svou show ohromí maskér Pavel Slaughter Jelínek. Dojde i na striptýz, Dark párty DJ Demiho nebo promítání nejvydařenějších fotografií tajemných míst Urbex&Stories.

Nedílnou součástí je vyhlášení výsledků literární soutěže O krvavý brk, tombola nebo CreepyBox.

A to nejlepší nakonec. Vstup na tuto akci je i tentokrát volný. Nic tedy nebrání tomu, abyste se přišli ďábelsky bavit.

Více informací o festivalu najdete v jeho facebookové události nebo na stránkách horrorcon.cz.

 

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *