Podzimní knižní veletrh navštíví polský autor Zygmunt Miloszewski nebo Martin Hilský

model 2339867 1280
Pomalu se blíží i Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě, jehož brány se otevřou již 11. října a zavřou den následující. A na co se mohou jeho návštěvníci těšit?

Mottem letošního ročníků jsou Zločiny a testy, které odkazují na detektivky a kriminální příběhy či téma viny a odpuštění v literatuře.

Mezi nejzajímavější jména festivalu bude jednoznačně patřit polský autor Zygmunt Miloszewski, kterého můžete u nás znát zejména díky jeho sérii s prokurátorem Teodorem Szackim.

Vedle něj nebude chybět ani jeden z nejoblíbenějších programů veletrhu, kterým je přednáška profesora Martina Hilského. Ta letošní má název Shakespearovy Čechy aneb Zimní pohádka.

Velice zajímavá bude určitě i autogramiáda knihy Jiřího Kajínka a Petra Šámala Jak se žije za zdmi Valdic.

Z dalších jmen určitě musíme jmenovat i Michala Viewegha, Ivana Krause, Viktorii Hanišovou, Arnošta Vašíčka, Jiřího Žáčka, Michaelu Burdovou nebo Václava Větvičku. Ovšem těch autorů je samozřejmě daleko více.

Nebudou chybět ani stánky jednotlivých nakladatelství, které nabídnou zajímavé knihy za zajímavé ceny. Když si zakoupíte alespoň 2 knihy, při odchodu dostane další z nakladatelství Paseka zdarma. Samozřejmě se dočkáte i tradičního losování, při kterém můžete vedle knih vyhrát i zájezd nebo kolekci francouzských vín.

A na závěr malé shrnutí. Podzimní knižní festival se koná v pátek a v sobotu 11. a 12. října 2019 v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě. K datu uzávěrky je přihlášeno 163 vystavovatelů. Dvoudenní vstupenka stojí pouze 60 korun a nabízí navíc řadu výhod.

Více informací a kompletní program naleznete na stránkách festivalu.

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *