Podpořte vydání výjimečné publikace o historii českýho rapu

fd22cd93 1f3e 423c a21b 76cff9affc24

Všichni fanoušci českého rapu zpozorněte. Na podzim letošního roku by měla vyjít fantastická publikace mapující právě historii tohoto hudebního žánru. A podpořit její vydání můžete i vy. Stačí přispět na portálu Donio.cz a vybrat si jednu z úžasných odměn.

Kniha s všeříkajícím názvem Českej rap přinese exkluzivní obrazový materiál a rozhovory s hudebníky, nejvýraznějšími jmény jednotlivých dekád. Jsou mezi nimi třeba ORION, čerstvý vítěz ceny Anděl YZOMANDIAS, PAULIE GARAND, NIK TENDO, REST, VLADIMIR 518, HUGO TOXXX, JAMES COLE, MARPO, RENNE DANG, HASAN, DJ WICH, BASS (CHAOZZ) a řada dalších.

V rozhovorech známí rappeři vzpomínají na své začátky, milníky kariéry i na situace, které často zůstaly ukryté i před nejvěrnějšími fanoušky. Archivní materiály doplní nově pořízené fotografie. A navíc – kniha bude originálním způsobem interaktivní, aniž by interaktivní prvky narušovaly samotnou četbu.

Za knihou stojí Ladislav Poeta Zeman aneb DJ Poeta s týmem spolupracovníků. DJ Poeta je dlouholetý moderátor pražského hip hop rádia Spin 96.2 FM, zkušený hudební novinář a blogger.

Jestliže chcete podpořit vydání této knihy, pospíchejte na portál Donio. Odkaz na projekt najdete níže. Za vaše finanční příspěvky obdržíte odměny jako je klíčenka, triko, kšiltovka, samotná kniha s podpisem některého z raperů. Dále můžete získat vstupenku na křest knihy a to dokonce i ve VIP podobě nebo se podívat přímo do rádia Spin.

Tak podpoř Českej rap a nenech si ujít tuhle úžasnou knihu.

Odkaz na projekt:

https://www.donio.cz/ceskejrap

 

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.