Podpořte knihu popisující tvrdý střet osmnáctileté dívky s životem na ulici

Cesta života
Zajímavá kniha Cesta života potřebuje vaši pomoc, aby mohla vyjít. Její autorka Kristýna Kaňoková v ní popisuje svůj vlastní osud, v němž se ocitla na ulici bez rodiny, peněz i přátel. Dočkala se nakonec šťastného konce?

Osmnáctiletou Kateřinu zradí vlastní rodina, a tak se bez jakýchkoli prostředků ocitne na ulici. Je úplně sama a bezradná. Jak si poradí s nástrahami, které ji čekají? Dostane se z ulice? Odpustí své rodině a její rodina zase jí? Kniha podle skutečných událostí ze světa drog, prostituce, podvodů a lží.

Už tento popis dává tušit, že se jedná o velice silný autobiografický příběh. Vychází z reálných zkušeností samotné autorky, pouze její jméno bylo pro jeho potřeby pozměněno. Po psychickém zhroucení z prožitých zážitků skončila v invalidním důchodu a nyní se celým svým srdcem věnuje vlastnímu synovi.

Protože je její život plný emotivních a dramatických chvil, rozhodla se ho vyprávět prostřednictvím knižního zpracování. K samotnému vydání ovšem potřebuje vaší podporu. Zakupte si dopředu třeba samotný výtisk titulu, který si rozhodně zaslouží spatřit světlo světa. Nejen moravští příznivci se navíc mohou s autorkou i osobně setkat ve Frýdku-Místku a popovídat si třeba o samotné knížce.

Knihu najdete na stránkách nakladatelství Pointa.

https://www.pointa.cz/project/dd26cd2d-7f2c-11ea-a5de-001dd8b72061

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *