Na Světě knihy nebude chybět ani horor a temné příběhy

background 1939128
Na letošním ročníku literárního festivalu Svět knihy nemůže chybět ani hororová část. Můžete se těšit na vlkodlaky, Ozvěny záhrobí a řadu dalších temných příběhů. Program pochází zejména z dílny nakladatelství Golden Dog s přispěním značky HorrorCon.

V sobotu 11. června v 17 hodin zjistíte, že Český horor žije. Spisovatel a tvůrce video pořadu Černá neděle Jiří Sivok vám představí hororové pecky z nakladatelství Golden Dog i jejich autory. Přesvědčí vás o tom, že strašidelné literatuře se u nás v momentální době daří více než v minulosti.

V neděli 12. června budou už v 11 hodin představeny a pokřtěny tři velice zajímavé tituly. Pokračování duchařské detektivky Pozdravy záhrobí, tentokrát s názvem Ozvěny záhrobí, přiveze Veronika Fiedlerová. Hororově laděné fantasy Rytíř vám naservíruje jihočeský spisovatel Miroslav Pech. A trochu bizarní krátký příběh vycházející v edici Zrnka temnoty doručí osobně hlavní organizátorka Kristina Haidingerová. Tohle bude velká párty.

Závěrečný křest se uskuteční v neděli od 13 hodin. Horkou novinku Hrůzy v Michiganu vám představí její autor Pavel Bartáček. Vedle toho v pořadu poznáte mýtus vlčího muže v historickém kontextu a odkaz na indiánskou legendu Wendigo, známé i méně známé filmy o vlkodlacích a jejich stopa v knize České temno. O to všechno se postará opět s Pavlem i Kristina Haidingerová.

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *