Knižní festival Ostrava přiveze Mornštajnovou, Kovyho nebo Roberta Vana

knizni festival ostrava2020
Jen něco málo přes dva týdny zbývá do Knižní festivalu Ostravu, který se uskuteční 28. a 29. února. Tváří letošního ročníku je Iva Janžurová. Vedle ní si ovšem budete moci poslechnout i řadu dalších zajímavých osobností.

Místo konání je na Černé louce v pavilonu A, který se nachází kousek od Domu knihy Knihcentrum.cz. Knižní festival Ostrava probíhá souběžně s výstavou Dovolená 2020. Vstupenka na Knižní festival Ostrava platí také na veletrh Dovolená.

A na koho se můžete dále těšit? Přijede jedna z nejoblíbenějších českých spisovatelek současnosti Alena Mornštajnová, světoznámý fotograf Robert Vano, oblíbený youtuber Karel KOVY Kovář, český raper a člen skupiny PSH Vladimír 518 nebo populární autorská i manželská dvojice Klára Smolíková a Jiří W. Procházka.

Můžete potkat i několik herců. Vedle již zmíněné Ivy Janžurové jsou to třeba Igor Orozovič, Vladimír Polák nebo Štepán Kozub.

Svůj debut Šikmý kostel pokřtí Karin Lednická, jeden z nejoblíbenějších young adult titulů Zmizení Sáry Lindertové představí Kateřina Šardická a těšit se můžete třeba i na záhadologa Arnošta Vašíček.

To je jen částečka celkového programu, který je opravdu bohatý. Nebudou chybět stánky nakladatelů a jiných prodejců. Samozřejmě se na místě i najíte a celkově strávíte příjemné dva dny.

Otevírací doba pavilonu A:

  1. 2. 2020 Pátek 9:00 – 18:00 hod.
  2. 2. 2020 Sobota 10:00 – 18:00 hod.

Dvoudenní vstupné je pro dospělého 180 korun, za jeden den potom zaplatíte jen stovku.

Více informací naleznete na stránkách festivalu.

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *