František Kotleta rozjede v Praze Underground

black 1072366 1280 2
Už za pár dní vyjde v nakladatelství Epocha další kniha bruntálského řezníka Františka Kotlety. V Undergroundu se tentokrát můžete těšit na postpunkovou atmosféru a futuristickou Prahu.

Leoš Kyša píšící pod pseudonymem František Kotleta je jedním z nejoblíbenějších spisovatelů české fantastiky. První vydaným románem pod tímto pseudonymem byl Hustej nářez, který si získal obrovskou pozornost díky tomu, že se jednalo o neskutečnou akční jízdu. V roce 2012 vyšlo pokračování Fakt hustej nářez a roku 2013 třetí díl Mega hustej nářez. V dalších knihách se nebál ani erotiky (Příliš dlouhá swingers party) nebo postapa (Spad). Hustej nářez se dokonce dočkal i komiksové podoby.

Anotace knihy Underground

Praha City je šťastné město. Deset milionů obyvatel zde přežívá díky výdobytkům moderních technologií, zatímco zbytek Evropy se propadl do chaosu. Nikdo nepochybuje, že je to pravda, tvrdí to přece City News!

Jenže Petr Vachten ty sračky ignoruje. Přišel o nohu ve válce s Poláky, a když hořela Ostrava, v CN hlásili, že jeho divize táhne na Krakov. Ale ta válka už nikoho nezajímá. Stejně jako Ostrava. Protože Praha City je šťastné město. Jen v něm nějak snadno umírají lidé, kteří si to nemyslí. Třeba ženy z kultu digitálních čarodějek.

František Kotleta v podobě, v jaké ho neznáte, v postapunkovém románu, futuristickém, temném a divokém jako podzemí stanic U-metra.

http://www.epocha.cz/kniha/frantisek-kotleta-underground-prvni-vydani-brozovana/

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *