Chystá se vydání knihy o bodyguardovi Arnolda Schwarzeneggera, Tiny Turner nebo Michaela Jacksona

Zpověď
V dubnu by měla vyjít kniha s názvem Zpověď bodyguarda, která popisuje práci muže chránícího slavné osobnosti. Její cesta ke čtenářům není vůbec jednoduchá, proto si zaslouží vaši pozornost, a především podporu.

Roman Anton stál více než deset let ve stínu velkých hvězd jako jsou a byli Arnold Schwarzenegger, Tina Turner, Michael Jackson, Scooter, Karel Gott i Lucie Bílá. Chránil jejich zdraví, někdy jim klidně mohl zachránit i život. Byl totiž bodyguardem nebo chcete-li ochráncem hollywoodských či hudebních superstar, ale i mocných podnikatelů nebo nadnárodních bankéřů.

Ve své knize se rozhodl prozradit zákulisí této profese a seznámit čtenáře se zvyky či požadavky svých klientů. Je tedy jasné, že se bude jednat o hodně zajímavé vyprávění. I přesto se mu bohužel nepovedlo vybrat dostatek financí prostřednictvím crowfundingové kampaně na HitHitu. Ani to ho ovšem nezastavilo a rozhodl se tuto knihu vydat sám.

Právě probíhají dokončovací práce a už nyní si můžete Zpověď bodyguarda předobjednat přímo na stránkách jeho e-shopu. Objednávky uskutečněné do 30.4.2021 obdrží jako bonus osobní věnování na přání. A nechybí ani drobný merch jako hrníček, tričko nebo obal na mobil.

Rozhodně tedy neváhejte s koupí, protože tohle bude hodně zajímavé čtení. Kniha navíc stojí v předprodeji pouze 239 korun.

 

https://www.zpovedbodyguarda.eu/

zpověď 2

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *