Britský autor detektivek Tony Parsons navštíví Prahu

ocean 1081783 1280 1
Dalším letošním zahraničním hostem v našich končinách bude britský spisovatel detektivek Tony Parsons. V Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze bude 22. října od 17 hodin podepisovat nejnovější román Třináctá oběť, ale i své starší knihy.

Tony Parsons začínal jako hudební novinář u NME, později přesedlal k The Daily Telegraph a nyní má svůj sloupek v Daily Mirror. Na svém kontě má již slušnou řádku knih. V Čechách se zviditelnil zejména sérií s detektivem Maxem Wolfem, kterému u nás již vyšly tři případy. Čtvrtý s názvem Třináctá oběť by se měl na knižních pultech objevit již 20. září. Českým vydavatelem autorových knih je nakladatelství Moba.

Anotace knihy Třináctá oběť:

12 mrtvých dívek

Za rozbřesku jednoho zasněženého únorového rána je v centru londýnské Čínské čtvrti nalezen chladírenský kamion. V něm je dvanáct žen, které do země nepochybně přicestovaly nelegálně.

13 pasů

V kabině opuštěného nákladního vozu ale detektiv konstábl Max Wolfe z centrály na West Endu najde třináct pasů.

Kam zmizela?

Hon za pohřešovanou ženou zavede Wolfa do samotného srdce temného světa soustředěného okolo pašování lidí, masové migrace a obchodu s masem dvacátého prvního století. A je přinucen položit si otázku, která sužuje dnešní dobu. Co byste udělali pro to, abyste našli nový domov?

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *