Tento týden můžete nakoupit opravdu hodně knih ve slevě

Slevy Dobrovský
Slevy, slevy, slevy. Dneska tu máme pro vás celou kopu zajímavých akcí, tak hurá nakupovat zlevněné knížky.Pozornost si získávají především nákupy s OnaDnes, ale nechybí ani slevy v Knihy Dobrovský, Dobré knihy nebo Booktook.

 

Dobré knihy

Začneme knihkupectvím Dobré knihy. Až do 28. června u nich můžete nakoupit knihy nakladatelství Yoli v akci 1 + 1 zdarma. Najdete tu třeba Jamese Dashnera a jeho Labyrint, Johna Greena, Neala Shustermana nebo Annu Todd.

Booktook

Booktook zase nabízí dětské knihy 1 + 1 zdarma. Nechybí Příběhy králíčka Petra, Inspektor Vogo, Polní žínka Evelínka nebo Nejhezčí příběhy o zvířátkách.

Doprava

Samotnou kapitolou jsou potom samozřejmě i Knihy Dobrovský. V nich opět naleznete několik nových akcí, a navíc až do 17. června dopravu nad 300 Kč zdarma. Všechny popsané slevy platí do 24. června.

13 zdarma

Nejzajímavější jejich akce je asi 1 + 3 zdarma. Ano, zaplatíte pouze jednu knížku a odnesete si dohromady 4. A rozhodně se nejedná o žádné nesmysly. Je tu Blackout Marca Elsberga, Nyxia Nespoutaná od Scotta Reintgena, Dívka o půlnoci Katarzyny Bondy, Mise Saturn Johna Sandforda, Terry Brooks a jeho Shannara i mnoho dalších.  

Děti dobrovský

Dětský balíček 2 + 1 zdarma obsahuje Dílnu Montessori, Nech tuto knihu zmizet a 101 skvělých vědeckých experimentů.

Mistři napětí

Až 30 % sleva je potom na mistry napětí z Hostu jako je Lars Kepler, Jussi Adler-Olsen, Peter May a David Lagercrantz. Od každého tu najdete hned několik titulů v pevné vazbě.

Coates

A pro příznivce hororu je tu královna duchařin Darcy Coates v akci 1 + 1 zdarma. Můžete si pořídit Přízraky domu Carrowů, Tajemství sídla Craven Manor nebo Duch domu Ashburnů.

Ona dnes

Navíc nezapomeňte ani na velkou slevovou událost – Nákupy OnaDnes. Můžete díky ní zakoupit až do 21. června levněji knihy hned několika nakladatelství i knihkupectví.

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *