Slevy Knihy Dobrovský – pondělí 11. ledna 2021

detail 1610354665
Knihy Dobrovský to opět začínají rozjíždět ve velkém stylu. V pondělí 11. ledna spustili Velký lednový výprodej, akci na totální lifechangery, knihy plné lásky, Odeonky i Julese Verna.

Velký lednový výprodeje nabízí knihy již od 49 korun. Najdete mezi nimi třeba Stranger Things: Temnota na okraji města za 99 Kč, Daisy Jones & The Six za 99 Kč, Zloděje čísel za 79 nebo Stínozem Petera Strauba za 79 Kč.

Za pozornost určitě stojí i totální livechangery, které si už v České republice koupilo více než 100 000 lidí. Důmyslné umění, jak mít všechno u pr* * le, Přestaňte řešit h*vna, Všechno je v pr**li a Odse*te se nyní můžete koupit v akce 1 + 1.

Knihy plné lásky zlevnily až o 75 %. Je mezi nimi třeba Mona Kasten 249Kč/ks, Valentina Nazarová a její Když tu nejsi za 99 korun či Knihkupkyně Cynthie Swanson za 99 kaček.

Odeonky patří mezi velice oblíbený typ knížek a mezi jejich autory najdeme řadu obrovských osobností. Knihy Dobrovský je nabízejí za polovinu. Nechybí tu ani Birthday Girl od Harukiho Murakami za 119 korun, knihy ze série Můj boj za 179 nebo 199 korun a Život je nádherný Terezy Boučkové za 119 Kč.

A nakonec tu máme ještě Julesa Verna, který je v akcích Knihy Dobrovský poměrně často. Tentokrát si můžete zakoupit dvě jeho knihy a tu levnější dostanete zdarma. Takže prostě klasické 1 + 1.

 

Lednový výprodej trvá až do 27. ledna nebo vyprodání zásob. Ostatní akce končí už 20. ledna, proto neváhejte s koupí.

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.