Slevy Knihy Dobrovský 28. března 2022

detail 1648457145
V rámci slev Knihy Dobrovský tu pro vás tentokrát mámě něco pro milovníky biografií, romantických příběhů, Zdeňka Svěráka i Neila Gaimana.

Po světě se už v historii pohybovalo mnoho úspěšných, zajímavých i důležitých lidí. Biografie jsou pro čtenáře často vyhledávaným žánrem, které nabízejí příběhy napsané samotným životem. Nyní si můžete na Knihy Dobrovský vybrat některý z téměř dvaceti titulů, v němž najdete často fascinující životní story. Nechybí Útěky Lídy Baarové, Hovory s TGM, Michael Jackson, Lou Reed nebo Atomový dědek Miroslav Grégr. A to vše v ceně jen 99 korun za kus.

Pro romantické duše tu máme oblíbenou akci 1+1. Zakoupíte si tedy dva tituly, zaplatíte pouze ten dražší. Najdete tu Laurelin Paigeovou, Susan Malleryovou, Melanie Cantorovou nebo Barbaru Nesvadbovou.

A potom tu máme dvě knihy, které doporučují sami knihkupci. Tím prvním je oblíbený spisovatel, herec a muž mnoha dalších tváří Zdeněk Svěrák. Jeho filmové příběhy nyní můžete sehnat jen za 99 Kč.

Nakonec je tu Neil Gaiman, jenž společně s Chrisem Riddellem vytvořil úžasné dílo Odd a mraziví obři. Tento fantastický příběh s krásnými ilustracemi si nyní můžete pořídit rovněž jen za 99 kaček.

Všechny akce platí až do 13. dubna nebo vyprodání zásob.

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *