Slevy Knihy Dobrovský 26.10.2020

detail 1603696393
Máme tu sice řadu dalších zákazů a omezení, ale ani to nebrání akcím Knihy Dobrovský, aby vstoupily mezi lidi. A tentokrát je jich opravdu hodně.

Začneme hned erotikou. Jeho banán a Její třešničky teď můžete koupit v akci 1+1. Jedná se o populární sérii od Penelope Bloom, která si získala řadu fanoušků i u nás. Opravdu vtipná a zároveň lehce lechtivá záležitost.

Pro trošku kreativnější duše tu jsou knížečky plné omalovánek a spojovaček, které si můžete nyní pořídit v akci 1+1 zdarma. Nechybí mezi nimi ani oblíbené antistresové záležitosti.

Edice Julesa Verna už byla mezi slevami několikrát. Nyní ovšem navíc vedle 50 % slevy na její klasické tituly najdete i očekávané dotisky, speciální dárkový box a velikou publikaci Závěť výstředníka. A zejména poslední zmiňovaná kniha je opravdu nádherná. Všechno je za půlku.

Pro všechny kuchaře a kuchařky potom nabízí Knihy Dobrovský kuchařky a další gastro knihy 1 + 2 zdarma. Koupíte tedy 3 a zaplatíte jen jednu. Najdete tu třeba Lahodně s Ellou, Rychlé večeře pro školáky, Lži o masu nebo Jídlo + Pivo.

Nejen pro ženy jsou tu potom romány od 39 kaček. Nechybí mezi nimi tituly Virginie Cleo, Anny Jansson nebo Sary Shepard.

Nezapomnělo se ani na nejmenší. Leporela v akci 1 + 1 zdarma nabízejí třeba řadu Montessori pro miminka, Má první knížka nebo Svět zvířat.

A nakonec je tu dvojice Gump a Malý princ rovněž 1+1 zdarma. Současný bestseller s velice silným příběhem a klasika, kterou četli už naši rodiče.

Slevové akce platí do 4. listopadu nebo vyprodání zásob.

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *