Slevy Knihy Dobrovský 21.2.2022

Knizkodej 13
Ani dnes jako každé úterý nezapomeneme na slevy Knihy Dobrovský. A tentokrát jsou hodně výživné. Máme tu v pořadí 13. knížkodej, thrillery pro znalce za směšné ceny, krásné velké knihy, young adult i audioknihy.

Knížkodej tentokrát nabízí mix žánrů a titulů v akci 1 + 2 zdarma. Koupíte si tedy tři tituly, ale zaplatíte jen jeden. Najdete v něm třeba Metro 2034 od Dmitry Glukhovskyho, Rebuilt Alexe Scarrowa, Mládí v hajzlu 9 C. D. Payna, Sabotéra z Osvětimi Colina Rushtona nebo Zimní přízrak Dana Simmonse. Akce platí do 30. března.

Thrillery pro znalce už od 49 kaček. Super akce pro milovníky napínavých titulů. Nechybí tu Jáma C. J. Tudor za 149 korun, Není úniku Taylora Adamse za 99 korun, knihy Roslunda a Hellström za 69 a 99 korun nebo Nenech to být Harlana Cobena za 79 Kč. Akce platí do 9. března.

Krásné velké knížky bývají ozdobou knihovny, obsahují často mnoho pěkných fotografií a celkově jsou takovým literárním skvostem. Většinou jsou ovšem docela drahé. Někdy se ovšem i na nich dá ušetřit díky slevovým akcím. V Knihy Dobrovský můžete právě zakoupit 2 knihy z bohatého výběru a zaplatíte jen tu dražší. Je tu Jules Verne: Závěť výstředníka, Stephen King ve filmu, Frida Kahlo doma, několik hudebních titulů, ale i knih zabývajících se památkami a přírodními krásami. Platí do 9. března.

Young Adult knihy pro tzv. mladé dospělé jsou stále velice oblíbené. Jestli jich doma ještě nemáte dost, třeba využijete akce, v níž vybrané tituly koupíte s až 80% slevou. Mezi autory přitom najdete i Monu Kasten, Lauru Kneidl, Johna Greena, Katherine Arden, Kerri Maniscalco (jejího skvělého Jacka Rozparovače), Scotta Reitgena nebo Petruse Dahlina. Platí do 9. března.

A nakonec tu mámě čtení do ucha aneb audioknihy. Rovněž v tomto případě je sleva až 80 %. Mezi autory vyčnívá zejména Stefan Ahnhem, Shari Lapena nebo Ernest Cline. Většina z vybraných audioknih stojí pouze 99 kaček. Platí rovněž do 9. března.

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *