Slevy Knihy Dobrovský 16. listopadu 2020

1360x300px banner hp detske knizky od 99
Další pondělí, další velké slevy od Knihy Dobrovský. Vánoce se pomalu, ale jistě blíží. Udělejte svým nejbližším radost nějakou pěknou knížkou. A ještě za super cenu.

Na své si tentokrát přijdou zejména rodiče. Ve výběru populárních dětských knih od 99 korun najdete třeba sérii Neotvírat!!! za 129 Kč/ks, 7 příšerných za 99 Kč nebo Nech tuto knihu zmizet za 99 Kč.

Vedle toho si za 199 korun můžete koupit i Pohádky na dobrou noc z celého světa. V této krásné knize najdete 70 pohádek pro děti z celého světa, na každé stránce jsou ilustrace a průměrná délka čtení jedné pohádky je 5 až 10 minut.

Balíček napětí 1 + 1 zdarma obsahuje vynikající thrillery Řetěz a Tanec Skalpelů. Oba dva rozhodně stojí za pozornost a budou vás mrazit při čtení během pochmurných podzimních večerů.

Fanouškům muziky a krásných hudebních knih doporučujeme oficiální a hudební skupinou autorizovanou publikaci Queen, kterou nyní můžete koupit jen za 299 Kč. Je tedy zlevněná o 300 korun, z původních 599.

Návrat do starých časů je retrobalíčkem, který můžete poskládat až z pěti kusů. Jeden přitom stojí pouhých 99 Kč a najdete tu Cirkus Humberto, Hvězdy stříbrného plátna, Osudy hvězd stříbrného plátna, Legendární seriál Chalupáři a Tři oříšky pro Popelku.

Cestovat v čase budete i s publikací Česko ve starých fotografiích. V krásném dílu můžete objevovat snímky naší půvabné krajiny z let minulých, a třeba je porovnávat se současností. Celkově tu najdete 140 dobových fotografií z různých koutů Česka, a to zejména z 20. století. A to jen za 99 korun.

Vzhledem k blížícím se Vánocům dostanete ke každé objednávce v hodnotě alespoň 199 Kč 3 voňavé vánoční františky.

Všechny slevové akce platí až do 25. listopadu nebo vyprodání zásob. Františky potom budete dostávat až do 29. listopadu.

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *