Slevy Knihy Dobrovský 1. března 2021

Levněji to nejde
Knihy Dobrovský v pondělí překvapili třemi opravdu skvělými akcemi. Levněji už to skoro nejde a vybere si téměř každý. Tentokrát zlevněné bestsellery, sci-fi a fantasy i velkoformátové publikace.

Začneme u akce Levněji to nejde, hity a bestsellery za 69 Kč. Sám název napovídá, jakým směrem se tahle sleva vydá. Za tuto skvělou cenu zde můžete koupit třeba Řetěz Adriana McKintyho, Daisy Jones & The Six od Taylor Jenkins Reidové, Rudou Galerii Tiffany Reiszové, Stranger Thing: Temnota na okraji města od Adama Christophera, Dětské zoubky od Zoje Stage a mnoho dalších.

V další akci si smlsnou fanoušci sci-fi a fantasy. Vybrané tituly zde můžete nakoupit 1+3 zdarma. Zaplatíte tedy pouze jednu knihu a odnesete si čtyři. Nechybí tu William Gibson, Clive Barker, Philip K. Dick, Kevin Hearne, Daniel Abraham nebo Michael Moorcock.

Do třetice tu máme velkoformátové publikace o hudbě, filmu, přírodě nebo třeba památkách. A to výrazně zlevněné, ceny začínají už na 49 Kč. Je tu třeba krásná Závět výstředníka Julesa Verna za 399 korun, Stephen King ve filmu za 399 korun, Clint – Retrospektiva za 199 kaček nebo Čokoládu za 99 kaček (teda knížku o ní).

Navíc až do 4. března máte při nákupu nad 300 Kč dopravu zdarma. Všechny akce platí do 17. března nebo vyprodání zásob.

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.