Slevové akce Knihy Dobrovský 25.5.2020

Devítkové šílenství 2
Již pravidelný článek o pondělních slevových akcích Knihy Dobrovský samozřejmě nemůže chybět ani tentokrát. A můžete se opět těšit na hodně zajímavé kousky.

Horor

Pro milovníky hororu a napětí je tu akce 2+1 zdarma na vybrané strašidelné tituly. Když si do 3. června koupíte Mýtné, Deníky cizince a Stínozem, dostanete jedu z těchto knih zadarmo.

žhavý

Žhavé knižní kombo v podání Diany Gabaldon a Penelope Bloom. Dávám ti své tělo a Jeho banán koupíte v akci 1+1 zdarma, přičemž nezaplatíte levnější z titulů. Jedná se o dva velice zajímavé eroticky laděné romány, které vás nenechají usínat chladné.

Omalovánky

Antistresové omalovánky a spojovačky se staly oblíbenými po celém světě. Knihy Dobrovský na ně nyní nabízejí akci 1 +3 zdarma. Z poměrně širokého výběru si tedy vyberete čtyři kousky a zaplatíte jen ten nejdražší..A to se vyplatí.

Společenské romány

Podmanivé společenské romány jen za 149 korun? Proč ne! Těšit se navíc můžete na taková jména jako jsou Liane Moriarty, Jojo Moyes, Nicholas Sparks, Jodi Picoultová nebo Joy Fieldingová. Každý z titulů za tuto skvělou jednotnou cenu pod 150 Kč.

Devítkové šílenství

A nakonec je tu oblíbené devítkové šílenství. Rovných 29 knížek s nálepkou bestseller bylo zlevněno na 99 korun. Mezi nimi třeba Nyxia Scotta Reintgena, Zero Marca Elsberga, Proces změny Marthy Wells nebo Běžecký klub na konci světa Adriana J. Walkera.  

Všechny slevové akce platí do 3. června 2020. 

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *