Levné knihy – Gott, Vetřelec, Arrow a Z Paříže do Paříže

logo male
Knihkupectví Levné knihy má ve své produkci opravdu velké množství titulů za super ceny. Pojďme se na některé z těch nejnovějších podívat.

Gott

U koho jiného začít než nedávno zesnulého mistra Karla Gotta. Knihu o tomto umělci s podtitulem Umělecký a soukromý život napsal Robert Rohál a vyšla v roce 2009. Čtenářům nabízí pohledy do zpěvákovy kariéry i jeh soukromí. Její cena je 69 Kč.

imagegen

Vetřelec 2

Hned dvojici vetřelcích knih od Alana Deana Fostera s názvy Vetřelec – Covenant a Vetřelec – Covenant – Počátek by si neměli nechat ujít všichni fanoušci těchto vesmírných bestií. U první jmenované knihy se jedná o románovou verzi stejnojmenného filmu. Tyto díla vyšly v letech 2017 a 2018. Jeden kus potom stojí 89 korun.

Arrow

Arrow2

Další dvojice knih je o slavném hrdinovy ze stáje Avengers se jménem Arrow. Každou z knih napsali jiní autoři. Zatímco tu první s podtitulem Pomsta má na svědomí Oscar Balderrama a Lauren Certo, druhou s podtitulem Generace zmijí zase Clay Griffith a Susan Griffith. Každý z těchto napínavých příběhů stojí 89 kaček.

Z Paříže do Paříže

A nakonec nemůže chybět jeden román z druhé světové války. Kniha Z Paříže do Paříže od Josepha Joffa byla přeložena do desítek jazyků a dvakrát zfilmována. Nabízí smutný pohled na osudy židů, kteří museli bojovat o vlastní život. Kniha stojí 99 korun.

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *