Knihy Dobrovský – slevy 22. června

Proklatě nízko úvodní
Pondělní slevičky Knihy Dobrovský nabídli i zlevněné e-knihy, akci na Stranger Things, leporela nebo knižní výběr jen za 49 korun. Všechny uvedené slevy končí 1. července.

 

Proklatě nízko

Obzvláště poslední zmíněná akce je prostě parádní. Za 49 korun můžete koupit třeba Doctora Who, autory jako Jamese Carola, Daniela Godfreye, Brendu Novak nebo Deana Koontze.

Stranger things

Fenomén Stranger Things si oblíbilo tisíce fanoušků po celém světě. Nejen na obrazovkách televizí či vašich počítačů můžete sledovat příběhy oblíbených hrdinů z tohoto seriálu. Knihy Dobrovský vám momentálně při koupi jedné knihy dají druhou zdarma. Můžete si vybírat z titulů Stranger Things: Temnota na okraji města, Stranger Things: Temný experiment nebo Hádanky z druhé strany.

lit nebe

I v akci Vezmeme vás do slunečního nebe zakoupíte knihy systémem 1+1 zdarma. Výběr je tentokrát výrazně bohatší. V nabídce jsou tentokrát autoři Dominik Landsman, Daniel Cole, John Green, Jojo Moyes, Harlan Coben, Dmitry Glukhovsky nebo Ursula Poznanski. No tak to je slušná sestavička.

leporela

Nejmenší čtenáře určitě potěší nová leporela, která jsou nabízena v akce 1 + 2 zdarma.  Podporovat děti v prohlížení knížek se prostě musí už od útlého věku a díky Knihy Dobrovský je navíc koupíte výrazně levněji.

e knihy

A nakonec je tu něco pro milovníky e-booků. Jestliže raději holdujete titulům ve vaší čtečce a nechce se vám nosit s sebou tlusté a těžké svazky, můžete si v Knihy Dobrovský koupit některé tituly za 99 korun. A jsou tu třeba Jan-Erik Fjell, Sarah Flint, Marc Elsberg, Dean Koontz nebo Liz Nugent.

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *