Knižní projekty – Knihomilove.cz – Kupte si tričko, levnou knihu a přispějte na charitu

Knihomilove
Knižní projekty tentokrát představují stránky Knihomilove.cz, které toho nabídnou opravdu hodně. Můžete si zde objednat tajemný Mystery Boox, knižní triko nebo třeba nějakou tu literární klasiku za pár kaček.

Začněme tím Mystery Booxem. O co se jedná? Domů vám přijde krabička s náhodně vybranou knihou/knihami. Může se jednat o nové či starší kousky. Vybrat si můžete hned několik variant. Poté stačí otevřít a číst. Rozhodně se jedná o zajímavý výběr knihy, který vám třeba může pomoci objevit vašeho nového oblíbeného autora.

Rozhodně to ovšem není všechno, co tento projekt nabízí. Pořádají rovněž dobročinné KnihoTrhy, které mají hned trojí účel:

1) Vrací starší knihy do života

2) Pomáhají tam, kde je to potřeba

3) Dávají neziskovým organizacím prostor k prezentaci

Na KnihoTrhu si koupíte knihu z druhé ruky a minimálně část výtěžku putuje na dobrou věc. Věnovat knihy může kdokoliv. Vedle trhů se potom rozvážejí i do dětských domovů nebo se nabízejí v rámci Book2Go knihovničky.

Dále je tu Knihoobchod, nabízející velice pěkná trička a placky s knižní tématikou. Ceny jsou velice přijatelné a hesla na trikách vtipná.

A v neposlední straně tu máme i Antikvariát, ve kterém najdete pecky klasické literatury za 30 Kč. A to už se vyplatí.

Rozhodně se jedná o velice zajímavý a rozmanitý projekt, který si zaslouží vaši pozornost. No nic jdu si objednat nějaké pěkné knižní tričko. A možná i tu klasiku.

https://www.knihomilove.cz/

https://www.facebook.com/Knihomilove

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *