Knižní projekty – Doporučujeme zajímavé knižní předměty z wish.com

Zarážka katana 1
V dnešních Knižních projektech doporučíme několik zajímavých předmětů z e-shopu Wish, které by se mohli hodit všem knihomolům. Ve většině případů se dají koupit poměrně levně, vždy je samozřejmě nutné připočítat dopravu.

lampička

Jako první pro vás máme pěknou lampičku, kterou si lehce přicvaknete ke knize a nerušíte okolí velkým světlem. Můžete si vybrat i ze dvou barev. Cena je v době sepsání tohoto článku 28 korun + 29 korun doprava.

osvětlená

Budeme pokračovat v podobném duchu. I tato věc slouží k osvětlení knihy při čtení. Tentokrát jí přiložíte na samotnou knihu viz. obrázek. Rozhodně se jedná o zajímavé řešení, které brzy vyzkoušíme. Cena je 97 korun, bohužel dalších 97 stojí doprava.

Osvětlení

Do třetice tu máme v této kategorii velkou osvětlenou lupu, která může posloužit nejen ke čtení. Ocení ji třeba filatelisté. Můžete si ji pověsit na krk nebo postavit jako stolek. Cena 134 a bohužel i dražší doprava 123 korun.

Záložka

Tuto opravdu pěknou svítící záložku si chce dát do knihy každý. Je nabízena v několika velikostech i barvách. Můžete si tak udělat třeba pěknou sbírku. Cena je krásných 27 korun a 28 korun za dopravu.

Zápisník

Krásný zápisník v retro vzhledu, do které si můžete zapisovat třeba seznamy knih nebo vaše čtenářské poznatky. Opět se nabízí několik barev a cena 68 korun + 68 korun za dopravu.

Stojánek

Tento stojánek na knihu koupíte ve dvou barvách a můžete ho použít, když nechcete při čtení nic držet v ruce. Samozřejmě ho ocení i muzikanti na noty. Tady už si malinko připlatíme. Cena je 191 korun a 146 za dopravu.

Zarážka

A na závěr tu máme dvě knižní zarážky. Na první je všeříkající slovo book, koupíte jí v pěti barvách za cenu 173 korun a 138 korun za dopravu.

Zarážka katana

Nejdražší věcí je poslední zarážka, která přesto stojí za pozornost. Vaše knihy budou díky ní vypadat jako by je probodl meč zvaný katana. Při bližším prozkoumání se nejedná o moc kvalitní materiál, rozhodně nečekejte žádné železo. Ale ten první dojem je skvělý. Cena je 374 korun a 219 doprava.

Na wish.com najdete i celou řadu dalších knižních předmětů. Stačí do vyhledávání zadat slova books apod. Samozřejmě se jedná o výrobky z Číny, ale přesto některé z nich mají své kouzlo. Ale pozor. Není to jeden obchod. Každý výrobek může prodávat někdo jiný, takže budete u každého platit dopravu zvlášť.

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *