Novela Příliš osobní známost od Evity Urbaníkové míří do kin

Petra Hrebickova
Nejúspěšnější slovenská spisovatelka Eva alias Evita Urbaníková se dočká dalšího filmu na základě své knižní předlohy. Filmaři tentokrát ztvárnili její novelu Příliš osobní známost, kterou napsala pro měsíčník Madam EVA.

Jedná se o další filmovou adaptaci podle knihy této autorky, kterou již můžete znát díky úspěšné komedii Všechno nebo nic z roku 2017. Příliš osobní známost představí vedle oblíbených českých hereček Elišky Balzerové, Taťány Dykové a Petry Hřebíčkové i řadu herců ze Slovenska, Chorvatska či Srbska. Premiéra je naplánována na 23. ledna 2020.

Ve filmu zazní také speciální song, který nazpívala herečka Nikol Štíbrová spolu se slovenskou kapelou IMT Smile. Duet se jmenuje Příliš osobní známost a klip k němu obsahuje jak záběry z nahrávání skladby, tak ukázky z filmu.

O filmu:

Natálie je svobodná třicátnice. Je šťastná, má dobrou kariéru a dlouholetou nejlepší kamarádku Simonu, které se právě obrátil život vzhůru nohama. Simona je čerstvě po rozvodu a snaží se vyrovnat s tím, že její jedenáctiletý syn odchází žít k otci. Tuhle pachuť zažene seznámením s výstředním umělcem Viktorem, pro kterého se stává múzou. Viktor je však posedlý nejen Simonou, ale i sexem, což zpočátku vypadá jako vysněný ráj…

I Natáliin život nabírá nový směr. Když potkává okouzlujícího podnikatele, vdovce Marka a jeho dcerku, láska na sebe nenechá dlouho čekat. Až na to, že jejich vztah je pod drobnohledem Markovy tchýně Evy, která byla zvyklá pomáhat s výchovou vnučky, je jejich společné soužití téměř idylické. Do jejich životů však zasáhne nečekaná krize. Markova firma zkrachuje a zůstanou mu jen dluhy. Marek začíná hledat útěchu v alkoholu a jeho zoufalství se mění ve zlobu…

Sdílej tento článek na Facebooku

Author: redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *